Tvorba webových stránek Trutnov

Web Trutnov

Tvorba webových stránek

Web Trutnov

Doména a webhosting

Web Trutnov

Pozice ve vyhledávačích

Tvorba webových stránek Trutnov

Tvorba webových stránek

Samotná tvorba webových stránek je u jednotlivých cenových variant v základu stejná. Rozdíly jsou především v počtu stránek a ve složitosti jednotlivých funkcí, které zákazník od webových stránek vyžaduje. Pokud si vyberete jakoukoliv cenovou variantu webových stránek, bude vždy obsahovat následující položky.

  • základní SEO optimalizace titulní stránky pro vyhledávače
  • registrace webových stránek do vyhledávačů Seznam, Bing a Google
  • jednoduchá vlastní administrace webových stránek
  • responzivita webových stránek pro mobilní telefony a tablety
  • instalace SSL certifikátu pro větší bezpečnost webových stránek
  • drobné úpravy u mnou vytvořených webových stránek zdarma
  • srovnání jednotlivých variant webových stránek viz ceník webových stránek

Tvorba webových stránek Trutnov

Dobrý den, jmenuji se Mgr. Marek Nývlt a vítám Vás na mém webu Tvorba webových stránek Trutnov. Hlavní činností, kterou se zabývám, je především tvorba webových stránek. Rád Vám ale pomohu i se založením domény, webhostingu nebo lepšími pozicemi Vašich webových stránek ve vyhledávačích.

Od roku 2006 působím jako učitel informatiky na střední škole a vyšší odborné škole v Trutnově. V rámci předmětu informatiky učím studenty základy jazyka HTML, používat CSS styly a tvorbu webových stránek v redakčních systémech.

Dlouholeté zkušenosti v tomto oboru mi naskytly příležitosti vyzkoušet si celou řadu redakčních systémů a různých způsobů, jakými probíhá tvorba webových stránek. Díky tomu jsem si vytvořil ucelenou představu o tom, která z těchto možností je z mého pohledu tou nejlepší.

Tvorba webových stránek není jen pouhým plněním jednotlivých stránek obrázky a textem, ale především pečlivou prací s tímto obsahem tak, aby co nejvíce designově odpovídala tomu, čemu jsou stránky věnovány. Sám se pokládám za detailistu a pokud se mi něco na designu webu nezdá, probíhá tvorba webových stránek tak dlouho, dokud nejsem s výsledkem spokojen.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.